Štefan Blaha

Majiteľ / Realitný maklér
Reality nevnímam len ako prácu ale ako poslanie pomáhať Vám, našim klientom, pri plnení si životných snov, predstáv o vysnenom bývaní a neposlednom rade pri predaji či kúpe Vašej nehnuteľnosti. Svoju prácu milujem a každý deň sa teším na nový deň a na nový príbeh. Bude ďalší príbeh ten Váš?
Región: Bratislava a okolie

Zvolajte mi:

+421 948 126 017

Napíšte mi

blaha@drdomov.sk
Kto som?

V živote verím na lásku na prvý pohľad a tú svoju som našiel práve v realitách, vo svete realít sa pohybujem 5 rokov a zrealizoval som úspešne už mnohé úspešné transakcie. S každým klientom sa snažím vybudovať si priateľský, profesionálny vzťah postavený na empatii a spoločnej dôvere. Každý partnerský či priateľský prosperujúci vzťah nám dodá hory šťastia, tak prečo nie aj s nami v tom realitnom?

Verím, že vysnívané bývanie každého z nás je spojené s krásnymi spomienkami, hrejivými príbehmi a množstvom šťastných spoločných chvíľ. Avšak každá nehnuteľnosť ako aj Váš začínajúci nový príbeh je spojený so zodpovednosťou a mnohokrát aj stresom, ktorý prevláda pred nájdením tej správnej nehnuteľnosti. S hľadaním toho Vášho príbehu pomôžem a prevediem Vás touto cestou s ľahkosťou a bez akýchkoľvek stresov a pochybností.

Reality robím rád a to najdôležitejšie, SRDCOM!
Pôsobím v Bratislave a OKOLÍ a ako milovník Záhoria aj na ZÁHORÍ.
Ocenenia a certifikáty